Casibom Para Yatırma

Buraya Tıkla Casibom’a Giriş Yap!

Casibom para yatırma işleminizi 20 TL’den başlayan alt limitlerle yapabilirsiniz. Yatırımınızın hemen ardından da bonus alabilirsiniz. Elbette siteye yatırıma yaparak cazip oranlardan yararlanmak için ilk olarak üyeliğin oluşturulması gerekmektedir. Canlı bahis sitesine kayıt olunduğu anda sitede kişi adına bir hesap açılmaktadır. Bu şekilde yatırımlar açılan hesaba günün her anında yapılabiliyor. Oyuncuların güvenini yatırımların anında oyuncu hesabına geçmesi ile kazanmayı başarmaktadır.

Casibom Para Yatırma

Casibom bütün finansal işlemlerin oyuncunun kendi adına olan hesaplar üzerinden yapılması gerekmektedir. Bu şekilde işlem sorun yaşanmadan yapılabilmektedir. Para yatırma sırasında oyunculara müşteri temsilcileri canlı destek üzerinden yardımcı olmaktadırlar. Yatırımlar yapıldıktan sonra aynı zamanda sitenin yüksek oranlı bonus kampanyalarından da yararlanılmaktadır.

Casibom Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Casibom para yatırma için öncelikle oyuncu hesabına girilmesi gerekmektedir. Burada “yatır” bölümünün seçilmesi gerekiyor. Yatırım bölümüne girildiğinde ise burada bulunan yöntemler arasından seçim yapılmalıdır. Kullanılan yöntem ve yatırılacak miktar belirlendikten sonra işlem onaylanmalıdır. Sitenin finans ekibinin hızlı ve titiz çalışması ile yatırımlar kullanılan yönteme bağlı olarak anında ya da birkaç dakika içinde hesaba geçmektedir.

Para yatırma sırasında şirket müşterilerinden işlem ücreti ya da komisyon almamaktadır. Bu sayede oyuncuların yaptıkları yatırımlar anında hesaplarına geçmektedir. Casibom müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Bunun için sayfa geliştirilen yeni yatırımlar yöntemlerini de siteye eklemektedir. Yeni yöntemler eklendiğinde özellikle işbu konuda bilgilendirme müşteri temsilcileri tarafından yapılmaktadır.

Casibom Para Yatırma Seçenekleri ve Limiti

Casibom para yatırma için çok sayıda yönteme firma yer vermektedir. Kullanılabilecek her yöntemin de kendine ait bir alt limiti bulunmaktadır. Sayfa müşterilerinin oyunları oynamak ayrıca kazanç elde etmek için büyük bütçeler ayırmasına işbu şekilde gerek bırakmamaktadır. 20 TL gibi küçük miktarlar ile siteye yatırım yapılabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise bonus kullanacak kişilerin bonusun alt yatırım limitine uygun yatırım yapmalarıdır.

  • Banka havalesi: 150 – 100.000TL
  • Cepbank: 50 TL – 20.000 Lira
  • Kredi kartı: 50 – 750 TRY
  • Qr kodu: 20 – 1.000 Lira
  • Bitcoin: 200 – 500.000
  • Papara: 20 TRY – 5000
  • Neteller: 50 TRL – 5.000
  • Skrill: 100 TL – 5.000TL
  • Kripto yöntemleriyle para yatırma işlemi yapılabilmektedir.

Casibom yatırım ve çekim işlemleri sitede 7/24 olarak yapılabilmektedir. Yöntemlerde kimi zaman değişiklik olma nedeni ise finans kurumlarının yüksek komisyon alma isteği olmaktadır. Site bu şekilde yüksek komisyon almak isteyen finans kurumları ile çalışmayarak müşterilerini her açıdan korumaktadır.

Siteler Üye Ol
error: Content is protected !!