Casibom Vip

Buraya Tıkla Casibom’a Eriş!

Casibom Vip üye olanlara özel çekim limitleri, kazandıran bonuslar ve yüzlerce hediye ve oyun bulundurmaktadır. Yeniliklerle ve ayrıcalıklarla dolu olarak hazırlanan siteye üye olmak vip üyelik adına atılacak ilk adım olarak bulunmaktadır. Üyelik sonrasında ise özel statüye erişmek adına çok büyük çabalar sarf edilmesine gerek yok. Sadece sitede bulunan oyunların oynanması, bunun amacıyla da siteye yatırım yapılması yeterli olmaktadır. Sitenin klasik üyeler şerefine hazırladığı geniş bonus kampanyalarının oranları yükselmektedir. Ayrıca yatırım ve çekim üst limitleri de artmaktadır.

casibom vip

Casibom tarafından hazırlanan işbu programda yükselmek nedeniyle yapılan her yatırımla puan kazanılmaktadır. Vip üye olmak amacıyla yeterli puan elde edildiğinde ise üyelik statüsü bir üst seviyeye geçmektedir. Bu şekilde üyeliğin statüsü dört aşama olarak yükseltilebiliyor. En yüksek seviye olan diamond olunması ile artık oyunları oynamak kazanmak çok daha keyifli olmaktadır.

Casibom Vip Nasıl Olunur?

Casibom vip olmak için ilk yapılması gereken sitede üyelik oluşturulması gerekmektedir. Bu işlem ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ardından siteye yapılan her yatırım ile puan kazanılmaktadır. Toplanan puanın 10.000 olmasıyla bir üst seviye olan silver seviyesine geçilmektedir. Bunun ardından da puan toplanmaya devam edilmektedir. Bir üst seviyeye aynı şekilde puan toplanarak geçilmektedir.

Vip üyelik ile birlikte kazanılan freespinlerde artmaktadır. Bu şekilde de oyunlarda kazanma imkanı daha çok artmaktadır. Casibom üyelere özel müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Bu şekilde ihtiyaç duyulan yardım anlık olarak alınabilmektedir. Size has müşteri temsilcisinin yardımı ile siteyi kullanmak çok daha keyifli olmaktadır.

Casibom Vip Avantajları

Casibom vip avantajları sitenin ayrıcalıklı müşterileri için artarak devam ediyor. Bu şekilde siteye üye olmanın avantajları da artmaktadır. Bu ayrıcalıklardan anında haberdar olunması müşteri temsilcileri anlık olarak iletişim kurmaktadırlar. Bu ayrıcalıkların daha çok artması için de üyeliğin bir üst statüye çıkması için oyuncular daha çok yatırım yapmaktadırlar. Ayrıca bulunan statüde kalmak içinde 10 puan kazanılmaya devam edilmelidir. Sitenin özel statüde bulunan üyeleri adına hazırladığı ayrıcalıklar şunlardır.

  • Casibom müşteri temsilcileri ile anlık iletişim kurulması
  • Daha yüksek yatırım – çekim limitlerine sahip olmak
  • Haftalık freespin kazanma, çevrim şartlarının daha pratik olması
  • Vip üyelere özel giriş adresi belirlenmesi
  • Özel üyeler için hazırlanmış olan bonus fırsatlarından yararlanılması
Siteler Üye Ol
error: Content is protected !!