Casibom Canlı Destek

Buraya Tıkla Casibom’a Bağlan!

Casibom canlı destek hattı 7/24 soru, görüş ve önerilerinize açık; her zaman profesyonel çalışanlarla hizmet veriyor. Zengin içeriği ve yüksek oranları ile site bütün yetişkinlere hitap etmektedir. Bu kişilerin daha siteye üye olmadan akıllarında olan soruları sorma hakkı bulunmaktadır. Oyuncuların haklarını kullanabilmeleri için site üye olmalarına da gerek bulunmamaktadır. Üye olmadan önce desteğe bağlanarak site hakkında bilgi alınabilmektedir.

Casibom Canlı Destek

Casibom zengin içeriğiyle çok sayıda oyuncunun ilgisini çekmektedir. Bu nedenle çok fazla kişi sitede canlı destek almak istemektedir. Kişilerin görüşme yapma sebebiyle uzun süre beklememesini de site müşteri hizmetleri birimini genişleterek sağlıyor. Çözüm odaklı ve alanında uzman temsilcilerle yapılan görüşmelerle siteyi sorun yaşamadan kullanmak mümkün olmaktadır.

Casibom Canlı Destek Hizmetine Nasıl Ulaşılır?

Casibom canlı destek hizmetine erişim için sitemizde bulunan güncel adresinden ana sayfasına girilmesi gerekiyor. Burada sol alt köşede anlık desteğin simgesi bulunmaktadır. Bu simgenin üzerine tıklandığında ise aynı yerde küçük bir pencere açılmaktadır. Açılan bu pencereden görüşmeler çevrimiçi chat yöntemiyle yapılmaktadır. Sorulan her soruya açık ve net olarak cevaplar bulunmaktadır. Ayrıca bir sorun yaşandığında ise kısa sürede çözüm getirildiği de görülmektedir.

Canlı destek üzerinden görüşmeler yapılması için öncelikle adı soyadı ve eposta adresinin girilmesi gerekmektedir. Casibom alanında uzman olan müşteri temsilcileriyle görüşme yapılması adına yardım alınacak konunun seçilmesi gerekmektedir. Konu seçimi yapıldıktan sonra müşteri temsilcisi anlık olarak dönüş yapmaktadırlar. Temsilcilerin yardımıyla sitede her işlem pratik olarak yapılıyor.

Casibom Canlı Destek Hattı

Casibom canlı destek hattı üzerinden sitede yapılacak tüm işlemler için yardım alınabilmektedir. Uzman müşteri temsilcisi ile görüşülmesi adına konu seçimi yapılması gerekmektedir. Normal üyeler için birimin aktif saateleri 10.00 ile 02.00 arasında verilmektedir. Bu saatlerin seçilmesi ise sitenin bu saatler arasında yoğun olarak kullanılıyor olmasıdır. Vip üyeler ise kendilerine özel müşteri temsilcisi ile günün her anında iletişim kurabilmektedirler.

Casibom tarafından verilen temsilciyi kullanarak sitenin güncel hesap bilgileri alınabilmektedir. Ayrıca bonus ve freespin talepleri de yapılmaktadır. Ayrıca para yatırma ve para çekme işlemleri yapılırken de canlı destek alınabilmektedir. Bunların dışında da genel sorular için müşteri temsilcileri ile görüşmeler yapılabilmektedir. Kayıt olma anından başlayarak siteyi kullanmak nedeniyle yardım alınabiliyor.

Related Posts

Siteler Üye Ol
error: Content is protected !!